|

Sms na dzień dobry, czyli jak budować relację od samego rana.

Sms na dzień dobry
Twój chłopak, partner lub mąż pewnie nie jest idealny. Być może chrapie, może nie dzwoni tak często jakbyś chciała, może za dużo pracuje. Mój też nie jest. Czasami rozmawiamy o tym, co można byłoby „usprawnić”. Często jednak mówię mu też o tym, co w nim uwielbiam . Tak dla równowagi, dla niego, żeby wiedział czemu jest dla mnie taki wyjątkowy i dla siebie, żebym pamiętała co jest ważne, a co nie jest. Miłość jest ważna, zaufanie jest ważne i to, że się przy sobie wzrasta jest ważne. Jakoś łatwiej nam się mówi, nawet czasami krzyczy, o tym co idealne nie jest. Niestety dużo rzadziej mówimy o tym, co dobre w naszych związkach, dlatego sms na dzień dobry to doskonały pomysł, żeby powiedzieć o tym co miłe.
Gwarantuję, że każde z Was będzie miało doskonały dzień. Poza tym jest to doskonały sposób budowania bliskości i więzi między partnerami. Więcej o budowaniu więzi z partnerem poczytaj tutaj.

Sms na dzień dobry

#1

Ja tez o Tobie myślałam. Duuużo…i nie tylko o seksie…
Ale o seksie też..
  • Pięknie jest się tak poznawać, odkrywać i po kawałku siebie się uczyć. Dzielić się sobą tak naprawdę. Lubię ten stan z Tobą i doceniam to jak mnie nie pospieszysz. Jak uważnie słuchasz, jaki jesteś czuły, jak mi ufasz i jak mnie sobie uczysz ufać.
  • Zapomniałam (naprawdę!) jak cudownie jest się kochać, a nie uprawiać seks tylko. Przy Tobie sobie przypominam. Dziękuję!
  • Uwielbiam się w Ciebie wtulać, przy Tobie zasypiać i pobudki z Tobą też uwielbiam, lubię to, że jesteś, lubię szukać Twoich stóp swoimi i lubię całować Twoje plecy, kiedy kręcę się w nocy.
  • Bardzo lubię też z Tobą rozmawiać, bo jesteś mądry i zabawny. Cieszę się, że nie muszę wybierać między seksem a rozmową. Cudownie jest mieć jedno i drugie.
Miłego poranka Kochanie

 #2

Czasami jesteś Wariatem, czasami Oceanem Spokoju, czasami jesteś czuły i wylewny, czasami czuły i lekko zdystansowany, czasami mnie wielbisz, a czasami…nie…
Każdego jednak dnia się czegoś przy Tobie o sobie uczę i każdego dnia dajesz mi kawałek siebie. Co najważniejsze każdego dnia czuje, że jest nas więcej. Dziękuje Ci, ze jesteś/ Dziękuję Ci za nas I dziękuję Ci za siebie odkrywaną przy Tobie.

Sms na dzień dobry #3

Nosze cały dzień w sobie wczorajszy wieczór. Nawet myślę o nim po cichu, żeby nie spłoszyć smaków zapachów…wrażenia. Jesteś wyjątkowym mężczyzną – niezwykle namiętnym, szarmanckim i szczodrym….Ty nie uprawiasz seksu, Ty zabierasz kobietę w niezwykłą podróż – podróż, która równie dobrze może być pięknym początkiem czegoś wspólnego, albo doskonałą, zamkniętą i kompletną historią. Dostałam wczoraj od Ciebie troskę, czułość, podziw, spełnienie…i ten wieczór nie potrzebuje niczego więcej, aby nazwać go niezapomnianym. Dziękuje Ci raz jeszcze za to doświadczenie – do wczoraj nie wiedziałam, że tak mogę doświadczać siebie….

Podobne wpisy