Twój chłopak, partner lub mąż pewnie nie jest idealny. Być może chrapie, może nie dzwoni tak często jakbyś chciała, może za dużo pracuje. Mój też nie jest. Czasami rozmawiamy o tym, co można byłoby „usprawnić”. Często jednak mówię mu też o tym, co w nim uwielbiam . Tak dla równowagi, dla niego, żeby wiedział czemu jest dla mnie taki wyjątkowy i dla siebie, żebym pamiętała co jest ważne, a co nie jest. Miłość jest ważna, zaufanie jest ważne i to, że się przy sobie wzrasta jest ważne. Jakoś łatwiej nam się mówi, nawet czasami krzyczy, o tym co idealne nie jest. Niestety dużo rzadziej mówimy o tym, co dobre w naszych związkach, dlatego sms na dzień dobry to doskonały pomysł, żeby powiedzieć o tym co miłe.
Gwarantuję, że każde z Was będzie miało doskonały dzień. Poza tym jest to doskonały sposób budowania bliskości i więzi między partnerami. Więcej o budowaniu więzi z partnerem poczytaj tutaj.

Sms na dzień dobry

#1

Ja tez o Tobie myślałam. Duuużo…i nie tylko o seksie…
Ale o seksie też..
  • Pięknie jest się tak poznawać, odkrywać i po kawałku siebie się uczyć. Dzielić się sobą tak naprawdę. Lubię ten stan z Tobą i doceniam to jak mnie nie pospieszysz. Jak uważnie słuchasz, jaki jesteś czuły, jak mi ufasz i jak mnie sobie uczysz ufać.
  • Zapomniałam (naprawdę!) jak cudownie jest się kochać, a nie uprawiać seks tylko. Przy Tobie sobie przypominam. Dziękuję!
  • Uwielbiam się w Ciebie wtulać, przy Tobie zasypiać i pobudki z Tobą też uwielbiam, lubię to, że jesteś, lubię szukać Twoich stóp swoimi i lubię całować Twoje plecy, kiedy kręcę się w nocy.
  • Bardzo lubię też z Tobą rozmawiać, bo jesteś mądry i zabawny. Cieszę się, że nie muszę wybierać między seksem a rozmową. Cudownie jest mieć jedno i drugie.
Miłego poranka Kochanie

 #2

Czasami jesteś Wariatem, czasami Oceanem Spokoju, czasami jesteś czuły i wylewny, czasami czuły i lekko zdystansowany, czasami mnie wielbisz, a czasami…nie…
Każdego jednak dnia się czegoś przy Tobie o sobie uczę i każdego dnia dajesz mi kawałek siebie. Co najważniejsze każdego dnia czuje, że jest nas więcej. Dziękuje Ci, ze jesteś/ Dziękuję Ci za nas I dziękuję Ci za siebie odkrywaną przy Tobie.

Sms na dzień dobry #3

Nosze cały dzień w sobie wczorajszy wieczór. Nawet myślę o nim po cichu, żeby nie spłoszyć smaków zapachów…wrażenia. Jesteś wyjątkowym mężczyzną – niezwykle namiętnym, szarmanckim i szczodrym….Ty nie uprawiasz seksu, Ty zabierasz kobietę w niezwykłą podróż – podróż, która równie dobrze może być pięknym początkiem czegoś wspólnego, albo doskonałą, zamkniętą i kompletną historią. Dostałam wczoraj od Ciebie troskę, czułość, podziw, spełnienie…i ten wieczór nie potrzebuje niczego więcej, aby nazwać go niezapomnianym. Dziękuje Ci raz jeszcze za to doświadczenie – do wczoraj nie wiedziałam, że tak mogę doświadczać siebie….