|

Bratnia dusza na Twojej drodze, czyli po czym poznać, że bratnie dusze się odnalazły.

Bratnia dusza, czyli po czym poznać, że bratnie dusze się odnalazły .

Patrząc na świat przez pryzmat duchowości pewnego dnia zrozumiesz, że po pierwsze nic w Twoim życiu nie dzieje się przez przypadek, po drugie, że z każdym podczas życia spotykasz się po coś, a po trzecie, być może najważniejsze wśród ludzi których spotykasz kogoś z kim Twoja dusza lubi się szczególnie mocno. Dzieje się tak, gdyż każda dusza ma swoje idealne dopasowanie… swoją bratnią duszę. Większość ludzi myśli o bratniej duszy jako o doskonałym harmonijnym zjednoczeniu błogości. Jednak Twoją prawdziwą prawdziwą bratnią duszą jest osoba, która ma pomóc ci „dopełnić siebie”. Skąd wiedzieć, że ten ktoś to Twoja bratnia dusza?Kiedy poczujesz kimś idealne dopasowanie to znaczy, że Twoja bratnia dusza daje znać, że bratnie dusze się wreszcie się spotkały.

Bratnia dusza co to?

Pomysł na spotkanie z bratnią duszą jest wspaniałym tematem romansów. Często zdarza się w filmach, ale też przydarza się zwykłym, prawdziwym ludziom. Spotkanie bratniej duszy łączy się z uświadomieniem sobie, że osoba, która dzieli twoje życie, jest częścią ciebie. Bratnia dusza to osoba, która ma trwały wpływ na twoje życie.

To co najlepiej, w sposób uniwersalny definiuje bratnią dusze to poczucie głębokiego, uskrzydlającego związku z inną osobą, ale nie w sposób zależny lub potrzebujący. Mówi się, że Twoja bratnia dusza jest twoim towarzyszem podróży w podróży życia. Potrzebujecie siebie nawzajem, aby wyrastać, wychodzić poza ograniczenia waszych indywidualnych jaźni. To co najistotniejsze w związku między bratnimi duszami to to, że wzajemne potrzeby są zaspokajane w równym stopniu, ponieważ związek bratni dusz powinien skłonić cię do przejścia od egoizmu do dawania.

Bratnie dusze – skąd się dowiedzieć, że na siebie trafiliśmy.

Myślę, że każdy z nas marzy o tym, żeby spotkać swoją bratnią duszę i zbudować z nią szczęśliwy związek. Żeby jednak tak się stało musisz najpierw zrozumieć i przyjąć jedną prawdę o związkach. Żeby znaleźć swoją bratnią duszę, musisz najpierw zrozumieć, że ludzie nie są stworzeni, żeby żyć samotnie. A celem związku nie tyle jest zaspokojenie naszych indywidualnych potrzeb co wyzwanie do rozwoju i pomoc naszym partnerom w osiągnięciu ich maksymalnego potencjał.

Co do tego, kiedy możesz spotkać konkretną osobę, z która poczujesz to niezwykłe połączenie na poziomie dusz to sądzę, że nie ma idealnego wieku ani właściwego etapu życia. Może to się zdarzyć, kiedy masz 18 albo 70 lat.

To samo dotyczy miejsca, gdzie bratnie dusze mają się spotkać. Może to być wakacyjna podróż, kolejka po kawę w McDonadzie, Tinder, albo spotkanie zaaranżowane przez z znajomych. Żeby dwie bratnie dusze mogły się spotkać, my musimy zrozumieć, że związek nie polega nie polega na kontroli ani prostym zaspokojeniu potrzeb bliskości, ukojeniu samotności. Związek z drugim człowiekiem jest niezbędny dla naszego rozwoju psychicznego i duchowego. Kiedy to zrozumiemy, wejrzymy w głąb siebie, żeby się poznać i zrozumieć, wtedy jesteśmy otwarci na możliwość spotkania swojej bratniej duszy.

Bratnie dusze – czy to tylko romantyczne związki?

Znajomość lub zrozumienie znaków, które mówią, że spotkaliśmy naszą bratnią duszę, jest samo w sobie interesujące, ponieważ nie istnieje tylko jeden rodzaj bratniej duszy. Większość ludzi utożsamia termin „bratnia dusza” z romantyczną miłością. Przed nami typy bratnich dusz, które istnieją. Sprawdź czy przypadkiem `twoja bratnia dusza nie stuka do Twoich drzwi.

Romantyczne bratnie dusze.

Romantyczne bratnie dusze rozpalają nawzajem swoją pasję przez cały czas spędzony razem. Mają zdolność do wznoszenia się na wyżyny fizycznej i emocjonalnej przyjemności. Większość z nas ma za sobą ekscytujący romans. Wiemy co znaczy oszaleć z namiętnością ale większość tych szaleńczych namiętności dość szybko się kończy. Nie dotyczy to romantycznych bratnich dusz. Ona podsycają ten płomień nieustająco, a w zasadzie nie muszą go podsycać, bo jest płonie on przez cały czas kiedy są razem.

Partnerstwo dusz.

Czy znasz to uczucie, kiedy nie widziałeś_aś kogoś od lat, spotykacie się i macie poczucie, ze świat jakby się zatrzymał. Jakby nie było tych wszystkich lat rozłąki. I nie chodzi tylko o to, że macie o czym rozmawiać. Chodzi o bliskość, porozumienie, które nie zniknęły mimo, że długo się nie widzieliście.

Karmiczne bratnie dusze.

Wiesz, że spotkałeś karmiczną bratnią duszę, kiedy jesteś zsynchronizowany co do wspólnych celów. Oboje jesteście tutaj razem, aby zmieniać świat, a wasze umiejętności wzajemnie się uzupełniają. Jesteście idealnymi partnerami do wypełnienia wspólnej misji. Ten rodzaj relacji nie wymaga miłości ani intymności.Po prostu dajecie z siebie wszytko, działce jak dwie części jedności, a wszytko po to, żeby osiągnąć to co ma dla Was znaczenie.

Towarzysz życia.

To jest yin dla twojego yang, ketchup dla Twojego hot doga, wiatr do Twoich żagli. Przyjaciele są istotną częścią naszej życiowej podróży, a ci typu bratnia dusza pomagają nam śmiać się, gdy boli nas serce. Wspierają nas, gdy cierpimy, fruną z nami, gdy się wznosimy. Pilnują byśmy nie zgubili prawdy o sobie. Kochają nas prawdziwie i bezinteresownie.

Pokrewne bratnie dusze.

Wiesz, że znalazłeś bratnią duszę, kiedy w zasadzie zgadzasz się ze wszystkimi małymi i dużymi rzeczami. Kochacie te same rzeczy, śmiejecie z tych samych żartów. Zgadzają się w miłości i nie miłości. Konkurują ze sobą, ale bez goryczy zazdrości.  Ci ludzie dzielą tę samą podróż ku prawdzie i miłości.

Bratnie dusze z kontraktem na życie.

To interesujący rodzaj bratniej duszy, ponieważ dwoje ludzi łączy wspólne zobowiązanie do mówienia prawdy, bycia emocjonalnie otwartymi wobec siebie, przyznawania się do oszustw i bycia autentycznym. Kontrakt duszy może wyglądać jak małżeństwo, w którym jeden z małżonków zdradzał, ale pozostają razem, nie dla dzieci czy pozorów, ale dlatego, że istnieje głębokie prawo przyciągania, które łączy ich na całe życie.

Bratnia dusza – po czym poznasz, że to ona?

Jest mnóstwo znaków, które mówią, ze spotkaliśmy naszą bratnią duszę spotkałeś swoją bratnią duszę. jedna osoba może być zarówno naszą romantyczną i karmiczną bratnią duszą. Dlaczego jest to takie ważne, żeby być uważnym i nie przegapić bratniej duszy? Otóż relacje z bratnią duszą – miłość, przyjaźń i partnerstwo to też, a może przede wszystkim wymagają naszej troski. Żadna relacja nie jest nam po prostu.Trzeba je budować i dawać to, co pragniemy otrzymać.

Bratnia dusza – blaski i cienie.

Zdarza się, że bratnia dusza jest tutaj, aby wyrwać nas z samozadowolenia, rzucić nam wyzwanie, abyśmy zaczęci myśleć i działać inaczej. Czasami spotykając bratnią dusze możemy mieć poczucie, że do siebie nie pasujemy – fizycznie, emocjonalnie i energetycznie. Bratnia dusza to nie jest ktoś identyczny jak my, tylko ktoś, kto idealnie nas uzupełnia i pozwala nam wzrastać. Rozmowy i relacje bratnich dusz często bywają trudne i skomplikowane w sowim początkowym stadium, ale jest jaka tajemnicza siła, która Cię do tej osoby pcha. Z bratnimi duszami jest jak z pudłami, które na pierwszy rzut oka zupełnie do siebie nie pasują. Jednak jak trosze poobracasz, spojrzysz pod innym katem okazuje się, ze jest to połączenie idealne.

Wiesz, że TA osoba to twoja bratnia dusza gdy:

  • Po prostu to wiesz. Coś głęboko w środku mówi ci, że jest ta osoba to idealne rozwiązanie dla Ciebie. często Wasze ścieżki się krzyżowały, albo mogły się krzyżować, mimo to odkryliście swoje dusze właśnie wtedy i właśnie tam, gdzie miało to miejsce.
  • Bratnie dusze spotykają się zawsze we właściwym czasie. Każda osoba musi być gotowa na przyjęcie tej drugiej, musi przejść swoją drogę i odrobić swoje lekcje. 
  • Nie musicie na sobie wisieć, być w ciągłym kontakcie, smsować od świtu do nocy, żeby czuć, że jesteście blisko. Nie jesteśmy zazdrośni i nie porównujemy się do innych przyjaciół, partnerów, kiedy spotkamy swoją bratnią duszę.
  • Rozumiecie się bez słów, macie podobne pomysły, współodczuwacie wzajemnie swój ból i intuicyjnie odpowiadacie na swoje wzajemne potrzeby. Wiecie kiedy największym wsparciem jest rozmowa, kiedy konkretna pomoc, kiedy przestrzeń do pobycia samemu, a kiedy milczące objęcia.
  • Bratnia dusza nie boi się, ani nie wstydzi się swoich wad przed drugą Bratną duszą, gdyż bratnie dusze nigdy się nie oceniają. Co więcej, wiedzą, że każda wada mam też drugą stronę. Każda wada może być zaletą i tego się wzajemnie bratnie dusz eo sobie uczą.
  • Nie boisz się rozmowy. Rozmowy mogą być trudne. Wyrażanie obaw lub podejmowanie decyzji jest niewygodne, ale nigdy z nich nie rezygnują w imię świętego spokoju.
  • Wspólny czas razem, niezależnie czy we własnych ramionach, czy w przyjacielskich okolicznościach, to czas, który jest niemalże magiczny. Czujesz, ze wszystko jest na swoim miejscu i nic tej chwili nie brakuje, żeby nazwać ją idealną. Spokój, doskonałe połączenie i absolutne spełnienie chyba najlepiej określają wspólny czas razem.

Bratnia dusza cytaty #1

Podobne wpisy