STWÓRZ DOM I SYPIALNIĘ DO KTÓRYCH CHCE SIĘ WRACAĆ

Otocz je mocą zapachu, któremu nikt się nie oprze

Nie od dziś wiadomo, że aromaterapią można wiele zdziałać. Wszędzie – przez Biblię i księgi ajuwederskie, aż do arabskich podręczników medycznych natykamy się na zalecenia leczenia wielu chorób olejkami eterycznymi. To co wiedzieli już starożytni potwierdzają i współcześni medycy. Coraz częściej zalecają oni swoim pacjentom aromaterapię. Liczne badania (elektroencefalografem, pomiary źrenicy oka, mierzenie ciśnienia krwi, wychwytywanie i odczytywanie składu wydychanego powietrza itd) dowodzą dobroczynnego wpływu zapachu na układ limbiczny naszego mózgu.

Mi jednak nie potrzeba było badań, żeby wiedzieć, że odpowiedni zapach może zdziałać cuda!

Pamiętam czasy, kiedy miałam chłodny dom, chłodną duszę, chłodne serce i chłodną sypialnie. Wszystko w moim życiu było nijakie, ale wszytko zaczęło zmieniać się w dniu, kiedy zaczęłam siebie i swój dom otulać zapachami MOCY!

Byłam kiedyś w czarnej d…Moje życie było w miejscu, w którym mam nadzieję nie będzie nigdy więcej. Zimna sypialnia, bolące serce, dusza bez grama nadziei i portfel bez widoków na lepsze jutro. Jednym słowem – wszytko do kitu.

I w tym momencie ktoś podarował mi zapachową świecę. Jak mi pomogła? Otuliła mnie mocą zapachu. Dodała wiary i nadziei. Uwierzyłam, że dam radę, że mogę, że mam prawo wtedy, kiedy naprawdę tego potrzebowałam. Pomogło. Ruszyłam! I od tamtej pory wyznaję zasadę – jak już palisz, to pal z mocą.

Wyobrażasz sobie dom, którego zapach od progu otula Cię spokojem i miłością? Dom w którym od progu nabierasz mocy do odkrywania i realizacji swoich najskrytszych pragnień, który buduje Twoją odwagę, dodaje Ci pewności siebie, rozbudza zmysły, pozwala nabrać dystansu do świata, otworzyć się na radość? Dom, który przyciąga dobrobyt i do którego chce się wracać Tobie i Twoim bliskim?

Kupuję Świecę Mocy
Kupuję Świecę Mocy

CZYM SĄ ŚWIECE MOCY I DLACZEGO POWINNAŚ PALIĆ JE W DOMU?

  • Odlane są z naturalnego wosku sojowego. W związku z tym palą się bez emisji szkodliwych dla zdrowia substancji, a w przypadku rozlania, wosk roślinny nie niszczy powietrzni, nie parzy i nie powoduje podrażnień ciała.

  • Zawierają w sobie mieszankę olejków eterycznych. Nie są to jednak zwykłe mieszanki. Skomponowane są tak, żebyś z każdym oddechem nabierała mocy. Świece Mocy to idealne połączenie przyjemności z palenia świec i dobroczynnego działania aromaterapii.

  • Naturalne olejki eteryczne zawarte w świecach mocy mają maksymalnie wysokie stężenie i dlatego możesz być pewna, że piękny zapach dotrze do każdego zakątka Twojego domu i twojej duszy.

A CO SIĘ ZDARZY JAK ZAPALISZ ŚWIECĘ MOCY?

A co jak już zapalisz ŚWIECĘ MOCY? A co kiedy już poczujesz w sobie tę niezwykłą moc?

Moc, żeby sięgnąć po najskrytsze marzenia, te najgłębiej ukryte pragnienia? Co się wydarzy, kiedy Twój dom stanie się magnesem przyciągającym miłość, pełną obfitość, kiedy stanie się miejscem, gdzie tak mocno będziesz pożądać swego szczęścia, że nic nie zatrzyma Cię przed sięgnięciem po to?

Kupuję Świecę Mocy

MASZ WĄTPLIWOŚCI?

ZAKRĘĆ KOŁEM FORTUNY,
MOŻE WYLOSUJESZ RABAT, albo zestaw 3 ŚWIEC MOCY 🙂