|

Prezent dla miłośniczki koni – co wybrać?

Prezent dla miłośniczki koni - co wybrać?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co sprezentować miłośniczce koni? Cóż, nie zastanawiaj się więcej! Wszyscy wiemy, że miłośnicy koni to wyjątkowy gatunek ludzi. Cieszy ich tylko to, co w najmniejszym chociaż stopniu przypomina im o ich największym hobby. Przedstawiam więc wam listę prezentów, które pokocha każdy miłośnik koni lub jeździec. Skąd wiem jaki jest idealny prezent dla miłośniczki koni? Jestem matką jednej z nich.  Wiadomo, że ich największym marzeniem jest spędzić życie na bezludnej wyspie ze swoim ukochanym rumakiem, albo chociaż posiadanie takie na wyłączność we własnej stajni tuż pod domem. Tego marzenia raczej na listę prezentów dla miłośniczki koni nie wpiszecie, ale jestem pewna, że każdą z nich ucieszy prezent z listy poniżej.

Prezent dla miłośniczki koni #1

1. Kalosze przeciwdeszczowe z nadrukiem konia

Moja córka dostała takie kalosze na Bożego Narodzenia kilka lat temu! Nosi je do wszystkiego, od dresów po sukienki. Jak się dowiedziałam – świetnie nadają się zarówno do brodzenia po kałużach, deptania brzegu morza, jak i codziennych prac w stajni. Są niezniszczalne i „nieznudzalne”. Pewnie przez te magiczne końskie wzory.

Piękne kalosze, które będą idealnym prezentem dla miłośniczki koni w kolorze zielonym znajdziesz tutaj lub tutaj a dla miłośniczek różu  tutaj

2. Kubek z koniem

Nalej mi kawy i mów mi panna Sewell! Któż nie zachwyciłby się pięknym kubkiem z wizerunkiem konia. Kubki z końską głową w naszym domu stoją na prawie każdej półce. Możesz wybierać spośród najzwyklejszy kubków ze zdjęciem konia, poprzez kubki termiczne z ciekawymi grafikami, aż do przepięknych ręcznie malowanych koni na szlachetnej porcelanie. Tego, co sprawia, że kubek z koniem jest wyjątkowy nie odkrył nikt, ale jedno jest pewne, że ani kawka, ani kakałko w żadnym innym kubku nie smakują tak wyjątowo.

3. Ręcznie robiony skórzany dziennik z motywem koni

Notesy, zeszyty, pamiętniki….Nasz dom jest nimi zasypany. Nam nigdy ich za mało, a zwłaszcza jeśli zdobi je wizerunek konia. To jeden z najbardziej praktycznych prezentów. Wasza miłośnika koni zapisze każdą karteczkę – możecie być pewni. 

4. Podpórki do książek

Podpórki do książek z końskim motywem świetnie się sprawdzą w bibliotece każdej miłośniczki koni.  Ten prezent sprawdzi się niezależnie od wieku miłośniczki koni. Ucieszy również jej współlokatorów – nawet jeżeli dzieli ona dom z mugolem. To nie dość, że ładny, to jeszcze praktyczny i uniwersalny prezent.

Prezent dla miłośniczki koni #2

5. Grawerowany scyzoryk dla miłośniczki koni

Posiadam jeden z tych noży i jest super fajny. Klasyczne scyzoryki z grawerem konia są piękne i gładkie. jeżeli zadbasz o to, by wygrawerować obok konia imię obdarowanej ma on szansę stać się ulubionym prezentem miłośniczki koni. 

6. Koszulki z koniem

Jedną z cech wspólnych większości miłośników koni jest dorastanie w koszulach w końskie wzory. Nie zliczę koszulek z końskimi wzorami, które przewinęły się przez nasz dom. Kiedyś były to kucyki w jaskrawych barwach, z czasem wory na koszulkach stawały się coraz bardziej subtelne.  Koszulka będzie zawsze idealnym prezentem dla miłośniczki koni w każdym wieku.

7. Biżuteria z koniem

Biżuteria jest zawsze dobrym pomysłem jeżeli chodzi o kobietę i to niezależnie od jej wieku. Jeżeli chodzi o miłośniczkę koni to możecie śmiało przyjąć, że zawsze, ale to zawsze będzie ona szczęśliwa, jeżeli  sprezentujecie jej coś z biżuterii. Ważne, żeby pojawił się na niej motyw konia!

8. Wydruk konia Leonarda da Vinci

Wszyscy znają słynne szkice koni Da Vinci, prawda? Uwielbiam je i jest to doskonała propozycja dla na prezent dla nieco starszej miłośniczki koni. Wystarczy reprodukcję mistrza oprawić w ramki i macie naprawdę unikatowy prezent dla miłośniczki koni!

Prezent dla miłośniczki koni #3

9. Książki o koniach

Moja już niemal dorosła córka ciągle trzyma ulubione sagi i albumy o koniach w swojej biblioteczce i naprawdę lepiej ich nie dotykać. Mają swoje miejsce na półce i nawet jeśli juz ich nie czyta to ciągle książki uważa za najlepszy prezent w świecie.

Listę książek o koniach przygotował Wam tutaj i być może zaciekawi Cię inny z moich wpisów z takiem koń.

Zebrałam dla Ciebie cytaty o koniach, Ciekawostki o koniach oraz filmy o koniach dla całej rodziny!

10. Bryczesy

Jeździeckie spodnie zwane bryczesami to podstawowe wyposażenie ekwipunku każdego jeźdźca i jednocześnie doskonały prezent dla każdej miłośniczki koni.

Bryczesy są ważną częścią  zestawu jeździeckiego, ponieważ zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalne wrażenia z jazdy konnej. Wybór odpowiednich bryczesów poprawia wrażenia z jazdy konnej. Co musisz wiedzieć o bryczesach jeździeckich i jak dobrać własną parę.

Czym są bryczesy?

Bryczesy to sportowe spodnie, które nosi się podczas jazdy konnej. Zostały zaprojektowane z cienkiej tkaniny, która ściśle przylega do siodła, nogi i uda, aby ruchy nóg jeźdźca były odczuwalne przez konia. Ponad to zrobione są z materiału poprawiającego przyczepność. Spodnie jeździeckie nie posiadają wewnętrznego szwów, aby chronić jeźdźca przed obtarciami. Dobrze dopasowane bryczesy powinny się rozciągać, aby zapewnić wygodę i swobodę ruchów, a także nie powinny ocierać, szczypać ani uciskać. I tak dobrze dobrane bryczesy zawsze, ale to zawsze będą idealnym prezentem dla miłośniczki koni oraz każdego jeźdźca.

Podobne wpisy