Czy mu zależy? Poznaj 25 sygnałów mówiących o tym, że tak!

Czy mu zależy

Czy mu zależy? Oto 25 znaków, że troszczy się o ciebie (bardziej niż myślisz).  Mężczyzna nie zawsze potrafi wyznać, ze mu na Tobie zależy, ale może to wyrazić na kilka innych sposobów. Każda kobieta spotkała się z sytuacją, w której nie była pewna, czy mu zależy, czy nie. Jakie są więc oznaki, że mu na tobie zależy? I to jest pytanie dobre  nie tylko dla tych, którzy się spotykają. Nawet zamężne kobiety mogą od czasu do czasu stanąć w obliczu podobnych wątpliwosci. Jeśli więc stoisz przed takim dylematem, ten post jest dla Ciebie. Zebraliśmy listę znaków, które  zwykle świadczą o tym, że mu na tobie zależy, nawet jeżeli wprost tego Ci nie mówi. 

Oto 25 sygnałów, które mogą być pomocne w szukaniu odpowiedzi na pytanie czy mu zależy. Szukaj ich u swojego partnera, żeby wiedzieć, jak poważnie traktuje związek. Zachowaj jednak ostrożność. Nie szukaj ich na ślepo. To tylko wskazówki, żeby znaleźć bratnią duszę musisz zdać się na doświadczeni i intuicję, bo nie wszytkom w związkach da się zważyć i zmierzyć. 

Czy mu zależy
Czy mu zależy

Przeczytaj również: Jak się zakochać i jak znaleźć miłość

oraz Zakochany mężczyzna, czyli jak poznać, że on nas kocha

Czy mu zależy?

#1

1. Uważnie cię słucha

Większość z nas lubi wyrażać swoje emocje i trudno jest ukryć je przed bliskimi. Kiedy wyrażasz swoje uczucia do niego — bez względu na to, czy są to głupie, poważne, emocjonalne, humorystyczne czy kompletne bzdury — jeśli mu na tobie zależy, na pewno cierpliwie cię wysłucha. Może nie być dobrym słuchaczem dla wszystkich w swoim życiu, ale jeśli jest dla ciebie wszystkimi uszami, to świetny znak.

2.

Czy mu zależy? Tak, bo traktuje priorytetowo twoje szczęście

Dopóki ktoś nie pojawi się w twoim życiu, możesz być egocentryczny i samolubny, ponieważ nikt nie wie, czego dokładnie potrzebujesz bardziej niż ty sam. Ale kiedy już masz partnera, warto wiedzieć i robić to, co go uszczęśliwia, nawet jeśli czasami jest to sprzeczne z twoimi interesami. Odnajdywanie szczęścia w radości partnera jest tym, co czyni związek piękniejszym i bardziej wartościowym.

Jeśli więc przedkłada ciebie i twoje szczęście ponad swoje i znajduje w tym przyjemność, troszczy się o ciebie. Co ważniejsze, jeśli ma egocentryczną osobowość, ale chce się zmienić, aby dostosować się do ciebie w swoim życiu, zdobył pełne punkty brownie.

Czy mu zależy?

#2

Czy mu zależy
Czy mu zależy

3. Daje ci wyjaśnienie

Błędy się zdarzają — nie tylko w związku, ale we wszystkich dziedzinach życia. Twój partner też może być czasami winny, ale ważne jest, w jaki sposób ci to przekazuje i jak stara się sprawić, abyś poczuł się dobrze. Jeśli mu na tobie zależy, spróbuje wyjaśnić, co zrobił i co poszło nie tak. Staranie się, abyś wiedział o tym wszystko, jest jedną z najlepszych cech, które możesz w nim docenić.

4. Zaskakuje cię w specjalne dni

Jeśli lubisz niespodzianki, jak większość z nas, Twój partner z pewnością spróbuje Cię nimi zadziwić. Niezależnie od tego, czy jest to twój wyjątkowy dzień, chwila osiągnięcia, czy nawet bez powodu, jeśli wie, że lubisz być zaskakiwany, z pewnością zaplanowałby kilka.

To powiedziawszy, jeśli nie otrzymałeś żadnych takich niespodzianek, nie wnioskuj, że go to nie obchodzi. Tylko niektórzy mężczyźni mają takie zainteresowanie planowaniem niespodzianek, podczas gdy inni uważają to za nudne. Dlatego mogą planować inne opcje opieki nad tobą. W zależności od typu faceta, z którym się spotykasz, możesz sprawdzić ten znak.

5. Jest trochę zaborczy

Odrobina zazdrości lub zaborczości ze strony twoich bliskich jest urocza i odnosi się również do twojego faceta. Możesz znaleźć go trochę nie na miejscu, gdy jesteś z innymi facetami lub bliskimi. Nie ma w tym nic złego. Nawet my czujemy się trochę zazdrośni, gdy nasz partner zachowuje się blisko innej kobiety. W rzeczywistości jest to znak, że może traktować cię poważnie.

Czy mu zależy?

#3

6. Lubi Twoje towarzystwo

Bez względu na to, jak bardzo jest zajęty, jeśli znajduje czas, aby z tobą porozmawiać, spotkać się z tobą lub po prostu się z tobą przywitać, możesz na niego liczyć. To nie znaczy, że powinien dzwonić do ciebie co godzinę, żeby cię prześladować. Jeśli dokłada wszelkich starań, aby się z tobą spotkać, abyście oboje mogli spędzić trochę prywatnego czasu razem, oznacza to, że lubi twoje towarzystwo.

7. Cieszy się Twoim szczęściem

Prawdziwy partner to ktoś, kto jest szczęśliwy, kiedy ty jesteś szczęśliwy i smutny, kiedy nie jesteś. Byłby przy tobie w twoich wzlotach i upadkach. Nie jest łatwo świętować czyjeś osiągnięcia lub wspierać go w złych czasach. Możesz to poczuć tylko wtedy, gdy są naprawdę bliskie Twojemu sercu. Jeśli więc okaże się, że druga połówka jest naprawdę szczęśliwa w najlepszych chwilach i zawsze jest przy tobie, gdy jesteś w dołku, zdecydowanie troszczy się o ciebie i twoje szczęście.

8. Jest tym, do której możesz się zwrócić, gdy jesteś zdenerwowana

Szczęście to coś, czym dzielimy się z każdym. Ale jeśli chodzi o rzeczy smutne, stajemy się wybredni — dzielimy się nimi tylko z naszymi bliskimi. Jeśli twój partner jest pierwszą osobą, która przychodzi ci na myśl, kiedy musisz wylać swoje serce, zawsze możesz na niego liczyć. Nie tylko cię wysłucha, ale także spróbuje cię przekonać, że tak się czujesz i zapewni, że zawsze cię wspiera.

Czy mu zależy?

#4

Czy mu zależy
Czy mu zależy

9. Jest ciekawy twoich zainteresowań i hobby

Robienie czegoś, co oboje lubicie, pomaga wzmocnić waszą więź. Ale znajomość wzajemnych zainteresowań i hobby oraz robienie rzeczy, które druga osoba lubi sprawia, że ​​jest to idealny związek. Jeśli naprawdę mu na tobie zależy, dołoży wszelkich starań, aby poznać twoje upodobania i antypatie, i odpowiednio do tego postąpić.

10. Sprawia, że ​​czujesz się ważna

Możesz być jego królową, gdy oboje jesteście w swojej prywatnej przestrzeni, ale sposób, w jaki traktuje cię wśród ludzi, może wiele powiedzieć o jego osobowości. Jeśli jest naturalnie nieśmiały, może nie angażować się zbytnio w PDA (publiczne okazywanie uczuć). Liczy się troska i znaczenie, jakie ci daje, kiedy oboje jesteście na zewnątrz. Jeśli mu na tobie zależy, zawsze sprawi, że poczujesz się komfortowo, gdy będziesz w pobliżu jego rodziny lub przyjaciół.

11.

Czy mu zależy? Tak, bo dobrze czuje się w towarzystwie twoich przyjaciół i rodziny

Jeśli nigdy nie waha się spotkać lub poznać twojej rodziny i przyjaciół, potraktuj to jako znak, że poważnie traktuje wasz związek. W rzeczywistości będzie chętny na spotkanie i powitanie twojego kręgu. Umów się na spotkanie rodzinne i zobacz, jak zareaguje.

12. Lubi cię za to, kim jesteś

Piękno odgrywa ważną rolę w związku. Jednak to tylko w pierwszych dniach. Chociaż pociąga cię ktoś ze względu na jego piękno, kiedy już poznasz tę osobę i polubisz ją, wygląd fizyczny schodzi na dalszy plan. To powiedziawszy, są ludzie, dla których liczy się zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne piękno. W zależności od rodzaju partnera, poznaj jego preferencje wobec Ciebie. Jeśli mniej przejmuje się twoją zewnętrzną urodą i docenia twoje wartości i charakter, troszczy się o ciebie.

13. Komplementuje Cię

Różni się to od zwykłego pochlebstwa, którego używają niektórzy mężczyźni. Wiesz, kim jesteś. Kiedy ktoś docenia cię za twoje cechy, wiesz, jak szczere są komplementy. A kiedy otrzymasz takie uznanie od kogoś bliskiego twojemu sercu, na pewno sprawi to, że twój dzień. Oprócz komplementów, osoba, która się o ciebie troszczy, rozpoznaje twoje ukryte mocne strony i zachęca cię do ich wykorzystania.

Czy mu zależy?

#5

14. Nigdy nie waha się przeprosić

Nadmierne lub narcystyczne ego może zrujnować każdy związek i pogorszyć sytuację, zwłaszcza gdy oboje się kłócicie. Jeśli zależy mu na waszym związku, spróbuje uspokoić sytuację, zamiast ją pogarszać. Jeśli błąd jest z jego strony, nigdy nie zawaha się przeprosić.

15. On stara się cię chronić

Chronienie cię nie oznacza, że ​​zachowuje się jak twój ochroniarz 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli mu na tobie zależy, dołoży wszelkich starań, aby upewnić się, że jesteś fizycznie bezpieczna, nawet gdy nie ma go w pobliżu. Ilekroć podejmujesz ryzykowne decyzje, będzie próbował cię ostrzec lub będzie chciał być ich częścią, aby upewnić się, że nie wpadniesz w kłopoty. Poza bezpieczeństwem osobistym, ten, kto troszczy się o swoją kobietę, zawsze będzie starał się bronić jej imienia, gdy jej nie ma w pobliżu, ponieważ jej reputacja ma dla niego znaczenie.

 16.Czy mu zależy? Tak, bo jego mowa ciała Cię nie onieśmiela

Nie można osądzać człowieka po prostu z nim rozmawiając. Czasami to, co mówią, może nie być dokładnie tym, co mają na myśli. Kolejną rzeczą, która może pomóc ci poznać prawdziwą twarz mężczyzny, jest jego mowa ciała. Jeśli spojrzysz mu w oczy i uważnie przyjrzysz się jego ruchom, na pewno będziesz wiedział, czy są one odpowiednie, czy nie. Co najważniejsze, powinieneś czuć się komfortowo z jego mową ciała i sposobem, w jaki na ciebie patrzy.

17. Angażuje cię w podejmowanie decyzji

Pary w poważnych związkach mają tendencję do podejmowania wzajemnie części swoich decyzji. Kiedy ma do podjęcia kilka ważnych decyzji w jego życiu osobistym lub zawodowym, uczyni cię częścią tego, jeśli mu na tobie zależy. To pokazuje, że ceni twoją opinię i chce, abyś był zaangażowany we wszystkie jego plany. Jest to również znak, że poważnie traktuje twój związek i chce iść do przodu.

18. Mówi o przyszłości

Mężczyzna, który się o ciebie troszczy, przynajmniej porozmawiałby o przyszłości. Możesz nie oczekiwać tego zawsze, ale gdzieś w pewnym momencie odbędzie się dyskusja o przyszłości, w której wyobrażasz sobie wspólne szczęśliwe życie. Jeśli nie było takiego przypadku, spróbuj zainicjować go od swojej strony i zobacz, jak zareaguje. Jeśli jego reakcja jest pozytywna, jest to znak rozpoznawczy, że troszczy się o ciebie i docenia twoją obecność w jego życiu. 

Czy mu zależy?

#6

Czy mnie kocha
czy mnie kocha

19. Czy mu zależy? Tak, bo Ci ufa

Bez zaufania nie ma miłości. Zaufanie jest duszą każdego związku. Najpierw ufasz osobie, a potem się zakochujesz; to nie jest na odwrót. Dlatego zaufanie odgrywa kluczową rolę w każdym związku. Jeśli mu na tobie zależy, na pewno ci zaufa. Ale skąd wiesz, czy ci ufa, skoro ci tego nie mówi? Możesz uważać na kilka jego prostych czynów, takich jak dzielenie się z tobą sekretami swojego życia, nigdy nie sprawdzanie telefonu potajemnie i nie ograniczanie cię do spędzania czasu z przyjaciółmi przeciwnej płci.

 20. Szanuje Twoją przestrzeń osobistą

Troska nie polega na duszeniu drugiej osoby ciągłym sprawdzaniem jej. Zamiast tego chodzi o to, aby pozwolić im mieć osobistą przestrzeń, jednocześnie upewniając się, że dobrze sobie radzą. Jeśli mu na tobie zależy, nie będzie miał nic przeciwko temu, abyś miał swój własny czas i planował rzeczy w zależności od twoich preferencji. Zachęci Cię również do realizowania swoich zainteresowań i hobby.

21.

Czy mu zależy? Tak, bo przedstawia cię swojej rodzinie i przyjaciołom

Jeśli naprawdę poważnie myśli o tobie, postara się przedstawić cię swojej rodzinie. To znak, że zajmujesz szczególne miejsce w jego życiu. Ale nie oczekuj tego gestu od razu. Niektórym osobom może zająć trochę czasu otwarcie się na temat swojej rodziny. Na podstawie jego osobowości wiedziałbyś, kiedy czego się spodziewać.

22. On nie bierze cię za pewnik

Istnieje cienka granica między byciem łagodnym a pobłażliwym. Osoba, która się o ciebie troszczy, nigdy nie uzna przestrzeni i intymności, które im dałeś za coś oczywistego. Będzie je cenił i pielęgnował, abyś czuła się komfortowo będąc z nim. Będzie też informował Cię o ważnych sprawach i robił rzeczy za Twoją zgodą. Tylko dlatego, że jesteś blisko niego, nie weźmie rzeczy w swoje ręce i nie zrobi ich zgodnie z jego życzeniem.

23. On nigdy cię nie okłamuje

Jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie szczęścia w związku jest wzajemna szczerość. Bez względu na to, jak prosta jest sprawa, powiedzenie małego kłamstwa może całkowicie zrujnować zaufanie. Jeśli mu na tobie zależy, byłby z tobą szczery we wszystkim. Nawet jeśli z jakiegoś powodu zrobi coś bez twojej wiedzy, ujawni ci to we właściwym czasie.

24. Nadal cię pociąga

To może być szczególnie ważne dla tych, którzy są ze sobą od dłuższego czasu. Po tych pierwszych miesiącach lub latach podniecenia, jeśli on nadal prawi ci komplementy za każdym razem, gdy stroisz się na specjalną okazję, pomaga ci kupować rzeczy, które czynią cię jeszcze bardziej atrakcyjną, uważa cię za atrakcyjną i jest chętny na seks, ty możesz być pewien, że jest on przeznaczony dla ciebie.

25.

Czy mu zależy? Tak, bo jest gotów zestarzeć się z tobą

Związek to nie tylko wspólne życie, ale więcej wspólnego wzrastania przez jak najdłuższy czas. Kiedy faza miesiąca miodowego (wczesna faza związku) minie, zadaj sobie pytanie, czy nadal jest podekscytowany byciem z tobą, tak jak wtedy, gdy się spotkaliście. Jeśli czujesz, że tak jest, możesz być pewna, że będzie przy tobie do końca życia.

1. Jak go przetestować, aby zobaczyć, czy mu zależy? Możesz spróbować kilku sposobów. Na przykład wdaj się w niezbyt poważną kłótnię ze swoim facetem i przestań z nim rozmawiać na chwilę. Jeśli odkłada na bok swoje ego i pisze do ciebie lub dzwoni, aby sprawdzić, czy wszystko w porządku, oznacza to, że troszczy się o ciebie. Osoba, której na tobie zależy, nie może się na ciebie długo gniewać.

2. Dlaczego tak bardzo mu na mnie zależy? Może tak bardzo mu na tobie zależy, może dlatego, że naprawdę cię lubi. Albo może być pewien swoich uczuć i chce wypracować z tobą coś wyjątkowego, albo chce cię chronić i widzieć, jak się uśmiechasz. Jeśli jednak nie podoba ci się jego podejście, możesz mu powiedzieć, jak się czujesz. Każdy mężczyzna może inaczej wyrażać swoje uczucia. Podczas gdy niektórzy mogą głośno mówić o tym, co o tobie myślą, inni mogą wyrażać swoje uczucia poprzez działania. Na przykład może wyrazić troskę, szanując twoje wybory, pozostając przy tobie w trudnych chwilach lub interesując się twoimi hobby. Więc następnym razem, gdy podejrzewasz, że nie jest tobą zainteresowany, czytaj między wierszami, aby znaleźć jego język miłości. Ponadto skorzystaj z naszej listy znaków, na których mu zależy, aby lepiej zrozumieć jego uczucia. Jeśli jednak nadal nie masz pewności co do jego uczuć, spróbuj zainicjować rozmowę i przedstaw mu swoje obawy. Infografika: Jak okazać wdzięczność za jego miłość

Podobne wpisy