69 randek audiobook #1

Myślisz czasami, że czegoś w Twoim życiu brakuje?

Że coś nie gra, że nie jest tak jak być powinno… Może czujesz się pogubiona, niewidzialna, niekochana lub niedoceniana?

Jednak podskórnie wiesz, coś w głębi duszy Ci szepce, że musi być coś więcej, coś bardziej, coś fajniej…

I tylko ten świat i ci ludzie wokół mówią Ci: Hola, hola dziewczynko! Przecież masz już wszystko! Masz rodzinę, masz dom z ogródkiem. Masz płotek, a na płocie kotka. Więcej chcieć nie możesz!

Ale niby czemu nie możesz?

Możesz wszystko! Pokażę Ci jak wyjść z tej niemocy. Natchnę Cię, zainspiruję, wesprę. Nie jesteś sama!


 Gwarantuję Ci, że staniesz się kobietą silną, odważną, świadomą swoich potrzeb i gotową realizować najskrytsze nawet pragnienia.

 

Dlaczego warto przeczytać pamiętnik kobiety, która odnalazła siebie?

Bo to historie, które dadzą Ci morze odwagi, to historie, dzięki którym zrozumiesz, że wszytko jest z Tobą ok, że masz prawo pragnąć, marzyć i że nigdy nie jest za późno na zmianę. To prawdziwe historie kobiety, która z niezwykłą determinacją, dzień po dniu odkrywa swoje potrzeby i uczy się akceptować swoją kobiecość. Walczy z lękami, kompleksami, ograniczeniami i niewspierającymi przekonaniami.

Wszystko po to, żeby poczuć, że żyje, że się spełnia, żeby mieć pewność, że jej potrzeby są ważne i ma prawo troszczyć się o ich zaspokojenie.

Dowiedz się jak stać się kobietą silną, odważną, świadomą siebie i swojej mocy. Królową własnego życia!

Te opowiadania są inne niż wszystkie. To historie o każdej z nas, o naszych wątpliwościach, dylematach, trudnych dniach, chwilach zwątpienia, upadkach i sukcesach. Opowieści o zakopanych głęboko lękach i zapomnianych traumach, ale też o wypieranej, ale bardzo prawdziwej potrzebie życia pięknego, pełnego i w zgodzie ze sobą. Okraszone nutą erotyzmu.